Понеділок, 20.11.2017, 18:52Вітаю Вас, Гость | RSS Головна Реєстрація Вхід
  • P7020060
  • DSC_0013
  • DSC_0050
  • DSC_0109
  • DSC_0133
  • DSC_0323
  • DSC_0490
  • DSC_1157
  • DSC04902
  • IMG_0378
  • IMG_0513
  • IMG_0625
  • IMG_0718
  • IMGA0141
  • IMGA0157
  • IMGA0174
  • IMGA0185
  • P2220059
  • P2220067
  • P2220104
  • P2220167
  • P9160119
  • PA100024
  • PA100083
  • PA160158
  • PA170178
  • PA180186
  • PB010033
  • PB010114
  • PB010117
  • PB060014
  • PB060017
  • PB080061
  • PB080101
  • PB080115
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: ВВК 
Форум » Жизнь гимназии » Навчання. » Роман Жюля Верна "П'ятнадцятирічний капітан". (Обговорення творчості Жюля Верна.)
Роман Жюля Верна "П'ятнадцятирічний капітан".
TeacherДата: Середа, 05.03.2014, 11:40 | Повідомлення # 1
Эксперт
Група: Администраторы
Репутація: 5
Статус: Offline
Започатковано серію інтегрованих уроків по курсам "Зарубіжна література" та "Технології" в 6А класі. Учні повинні прийняти участь в обговоренні теми творчості французького письменника Жюля Верна.

TeacherДата: Середа, 05.03.2014, 12:00 | Повідомлення # 2
Эксперт
Завдання на 1 урок.

1. Написати відгук до твору "П'ятнадцятирічний капітан" Ж.Верна на форумі (чому треба прочитати роман "П'ятнадцятирічний капітан" - обсяг 1 сторінка А4) . Оцінку буде виставлено разом з вчителем "Зарубіжної літератури". Оцінка піде в журнал по обох предметах - "Технології" та "Зарубіжна література".

2. Знайти фільм "П'ятнадцятирічний капітан" та вставити посилання на нього у свій пост. Написати свої враження від перегляду фільму.

3. Створити кліп у програмі Windows Movie Maker на тему "П'ятнадцятирічний  капітан". Кліп покласти у свій SkyDrive та надати посилання на цей кліп в повідомлення від свого імені на форум

Shkdoiuk_6AДата: Середа, 05.03.2014, 15:06 | Повідомлення # 3
Чайник
Група: Пользователи
Репутація: -3
Добрий день Шкодюк Данило зареєструвався

yemelianov_6AДата: Середа, 05.03.2014, 15:10 | Повідомлення # 4
Чайник
Репутація: 1
я вважаю що твір Жуль Верна "П'ятнадцятирічний капітан" треба прочитати тому, що там розповідаеться про п'ятнадцятирічногоматроса який потім став відважним капітаном і врятував свій екіпаж від рабства.

1. Треба відредагувати підпис, щоб видно було хто залишає повідомлення.
2. І це все, що ти можешь написати у відгук, Єгор?

Повідомлення відредагував yemelianov_6A - Середа, 05.03.2014, 15:11

Voloshyn_6AДата: Середа, 05.03.2014, 15:13 | Повідомлення # 5
Чайник
Репутація: 3
Я Віталій Волошин зарегеструвався на сайті.

З повагою Віталій Волошин

ponomarenko_6aДата: Середа, 05.03.2014, 15:18 | Повідомлення # 6
Чайник
Репутація: 0
cool Я вважаю що п"ятнацятерічний капітан один з найкращих романів тому що в ньому багато героїчних т а трагічних сцен.я його читаю 4 раз та захоплюсь цим романом він переносить нас на судно "Пилигрим" там де після смерт капітана Халла Дик Сенд стає капітано судна завдяки те що завадив припливсти в Америку а припривли в АфрикуюДе їх зустрів Гарісю Гапіс ввів в оману Дік Сенда та інших. В Африці вони переночували в мурашнику,були в рабстві

З повагою Пономаренко Артем :)

Lysiuk6-AДата: Середа, 05.03.2014, 15:18 | Повідомлення # 7
Чайник
Група: Учні
я Лисюк Артем Я зарегеструвався на сайті

сповагой Артем

Hlany_6aДата: Середа, 05.03.2014, 15:19 | Повідомлення # 8
Чайник
,,П'ятнадцатерічний капітан".Цей фільм було написано Жуль Верном він показує всю відвагу капітана який готов захистити свою команду.

Зповагою Хлань Ярослав

Shkdoiuk_6AДата: Середа, 05.03.2014, 15:19 | Повідомлення # 9
Чайник
Я раджу читати цей твір тому ,що цей твір дуже цікавий і повчальнийю
Цей твір наповнений небеспек і цікавих подорожей.
В цьому творі мені сподобався Дік Сенд якого гордо називали 15-ти річним капітаном.Він був дуже сильний фізично і морально
він був стурбований тим ,що він не сможе захистити своїх друзів.
В них було дуже багато небезпек:вони пережили велику бурю,вони потрапили в Африку,вони потрапили в рабство і вони все пережили.:)

TeacherДата: Середа, 05.03.2014, 16:14 | Повідомлення # 10
Эксперт
Цитата ponomarenko_6a ()
Я вважаю що п"ятнацятерічний капітан один з найкращих романів тому що в ньому багато героїчних т а трагічних сцен.я його читаю 4 раз та захоплюсь цим романом він переносить нас на судно "Пилигрим" там де після смерт капітана Халла Дик Сенд стає капітано судна завдяки те що завадив припливсти в Америку а припривли в АфрикуюДе їх зустрів Гарісю Гапіс ввів в оману Дік Сенда та інших. В Африці вони переночували в мурашнику,були в рабстві

1. Замало.
2. Помилки виправ.
3. Розділові знаки.

TeacherДата: Середа, 05.03.2014, 16:17 | Повідомлення # 11
Эксперт
Цитата Hlany_6a ()
,,П'ятнадцатерічний капітан".Цей фільм було написано Жуль Верном він показує всю відвагу капітана який готов захистити свою команду.Зповагою Хлань Ярослав
1. Перевірити помилки.
2. Жюль.
3. Мало.

TeacherДата: Середа, 05.03.2014, 16:20 | Повідомлення # 12
Эксперт
Всім учасникам теми:
1. Світлана Петрівна зауважила, що на відгук відведено не менш як 1 лист формату А4.
2. Редагувати свої повідомлення.
3. Робити інші завдання (дивись на початку теми).

Voloshyn_6AДата: Вівторок, 11.03.2014, 22:44 | Повідомлення # 13
Чайник
Репутація: 3

Чому варто прочитати "П'ятнадцятирічний капітан"      
Нещодавно я прочитав роман Ж. Верна "П'ятнадцятирічний капітан". Цей твір неймовірно захопив мене.
    У ньому розповідається про пригоди юного капітана та пасажирів його корабля, які опинилися зовсім у другому місці, ніж планувалося.
      Спочатку п'ятнадцятирічний юнак на ім'я Дік Сенд був матросом корабля "Пілігрим", який подорожував до Америки. Він бузтурботно грався з малим Джеком та допомагав капітану. Але, коли капітан загинув, а корабель пришвартувався біля берегів Африки по вині підступного та хитрого кока Негору, Дік Сенд узяв на себе обов'язки дорослого. Він допомагав людям, придумав,  як вийти із складної ситуації своїй команді. Хлопець не раз проявив сміливість та кмітливість, не падав у відчай. Та врешті-решт врятував від загибелі усіх
мешканців "Пілігрима".
Читаючи цей роман, я дивувався хоробрості цього хлопця. Дивлячись на Діка Сенда я зробив висновок, що ніколи не треба падати у відчай. З любої ситуації, можливо навіть дуже складної, завжди є вихід. І якщо проявити трохи витримки,хоробрості та кмітливості, то можливо допомогти не тільки собі, а й людям, які потребують твоєї допомоги.
З повагою, Віталій Волошин.

Додано (11.03.2014, 22:44)
---------------------------------------------

Фільм по роману Ж. Верна "П'ятнадцятирічний капітан" такий же цікавий, як і книга. Молодий хлопець Дік Сенд проявив мужність та кмітливість. Фільм захоплює різними пригодами, що робить його надзвичайно цікавим.

З повагою Віталій Волошин

Повідомлення відредагував Voloshyn_6A - Середа, 12.03.2014, 15:13

TeacherДата: Середа, 12.03.2014, 12:07 | Повідомлення # 14
Эксперт
Запитання для обговорення за романом:
Торгівля людьми - ганебне явище в людському суспільстві. Засудження рабства у творі;
 - Як саме відбувається полювання на людей у Центральній Африці? (із записника Діка Сенда);
- Які небезпеки чекають на невільничий караван у дорозі (із записника Діка Сенда);
- Трагічна доля конкретного невільника  (із записника Дика Сенда);
- Як відбувається торгівля людьми на невольницькому ринку;
- Хто у творі мав вигоду з работоргівлі.

При написанні повідомлень у форумі не забувайте про абзаци, крапки, коми та ін. !!!

Cherniy_6aДата: Середа, 12.03.2014, 22:03 | Повідомлення # 15
Чайник

Чому варто прочитати "П'ятнадцятирічний капітан"      
Нещодавно я прочитав роман Ж. Верна "П'ятнадцятирічний капітан". Цей твір неймовірно захопив мене.
    У ньому розповідається про пригоди юного капітана та пасажирів його корабля, які опинилися зовсім у другому місці, ніж планувалося.
      Спочатку п'ятнадцятирічний юнак на ім'я Дік Сенд був матросом корабля "Пілігрим", який подорожував до Америки. Він бузтурботно грався з малим Джеком та допомагав капітану. Але, коли капітан загинув, а корабель пришвартувався біля берегів Африки по вині підступного та хитрого кока Негору, Дік Сенд узяв на себе обов'язки дорослого. Він допомагав людям, придумав,  як вийти із складної ситуації своїй команді. Хлопець не раз проявив сміливість та кмітливість, не падав у відчай. Та врешті-решт врятував від загибелі усіх
мешканців "Пілігрима".
Читаючи цей роман, я дивувався хоробрості цього хлопця. Дивлячись на Діка Сенда я зробив висновок, що ніколи не треба падати у відчай. З любої ситуації, можливо навіть дуже складної, завжди є вихід. І якщо проявити трохи витримки,хоробрості та кмітливості, то можливо допомогти не тільки собі, а й людям, які потребують твоєї допомоги.
З повагою, Віталій Волошин.

Форум » Жизнь гимназии » Навчання. » Роман Жюля Верна "П'ятнадцятирічний капітан". (Обговорення творчості Жюля Верна.)
Сторінка 1 з 212»
Пошук: