Понеділок, 20.11.2017, 18:57Вітаю Вас, Гость | RSS Головна Реєстрація Вхід
  • P7020060
  • DSC_0013
  • DSC_0050
  • DSC_0109
  • DSC_0133
  • DSC_0323
  • DSC_0490
  • DSC_1157
  • DSC04902
  • IMG_0378
  • IMG_0513
  • IMG_0625
  • IMG_0718
  • IMGA0141
  • IMGA0157
  • IMGA0174
  • IMGA0185
  • P2220059
  • P2220067
  • P2220104
  • P2220167
  • P9160119
  • PA100024
  • PA100083
  • PA160158
  • PA170178
  • PA180186
  • PB010033
  • PB010114
  • PB010117
  • PB060014
  • PB060017
  • PB080061
  • PB080101
  • PB080115
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: ВВК 
Форум » Жизнь гимназии » Навчання. » Роман Жюля Верна "П'ятнадцятирічний капітан". (Обговорення творчості Жюля Верна.)
Роман Жюля Верна "П'ятнадцятирічний капітан".
yemelianov_6AДата: Середа, 12.03.2014, 23:08 | Повідомлення # 16
Чайник
Група: Пользователи
Репутація: 1
Статус: Offline
чому треба прочитати роман "П'ятнадцятирічний капітан"
Прочитавши роман Жуля Берна «П’ятнадцятирічний капітан», я по-доброму позаздрив Діку Сенду, що став капітаном «Пілігрима». Цікаво, що у свої п’ятнадцять років юнга не побоявся взяти управління судном на себе. Дік був добрим юнгою.
А добрий юнга, як кажуть старі моряки, приносить судну щастя і попутний вітер. Але сам по собі попутний вітер мало б допоміг «Пілігриму», якби Дік не вмів користуватися картою, компасом та іншими приладами. Адже можна було і на рифи напоротися, і на мілину сісти, та й узагалі збитися з курсу. На карті Дік відзначав пройдений вітрильником шлях. Юному капітанові довелося відповідати не тільки за корабель. Головне — йому довелося відповідати за долю пасажирів. Дік довів, що він добрий капітан.
Я уявив себе на місці Діка Сеида і зрозумів, що в кращому випадку міг би бути тільки пасажиром «Пілігрима». Я навіть не вивчив до ладу компас, що мені подарували. Щоб стати капітаном, треба вміти робити все, що робить рядовий матрос: лазити по канатах, піднімати й опускати вітрила й багато чого іншого. Треба володіти твердим чоловічим характером, уміти так керувати екіпажем, щоб тебе слухалися й поважати, і тут я подумав: а що сказав би Дік Сенд довідавшись про мої звички? Я люблю поспати, не загартований, і я не приучений самостійно розв’язувати свої проблеми.
Так що мені далеко до Діка Сенда, хоча ми з ним майже ровесники. А втім, Дік Сенд теж не відразу набув досвіду.
З повагою Ємельянов Єгор

Повідомлення відредагував yemelianov_6A - Середа, 12.03.2014, 23:09

Karetnikov_6AДата: П`ятниця, 14.03.2014, 20:59 | Повідомлення # 17
Чайник
Репутація: 0
Ж. Верна належать до творів, які прийнято називати пригодницькими. У таких творах багато несподіваних подій, раптових поворотів у сюжеті, рушійною силою якого стає пригода.
Особливість романів Ж. Верна полягає у тому, що навіть дивовижні речі автор пояснює з науковою точністю, а загадки, які він пропонує, ніколи не містять нічого містичного.
Герої романів Ж. Верна — сміливі й відважні люди, які прагнуть дізнатися більше про світ і людей. Автор і сам часто робить відступи, щоб розповісти про багатства природи, лісів, пустель, таємниці океану, Всесвіту. Один із найпопулярніших персонажів романів
Ж. Верна — трохи дивакуватий учений. Це дає авторові можливість науково пояснювати явища природи. Однак у Ж. Верна навіть найрозумніший учений не все знає, не про все здогадується. Безмежний світ відкриває лише деякі свої таємниці, а неприборкана природа завжди могутніша за людину.
Герої книги «П'ятнадцятирічний капітан» стали мимовільними учасниками небезпечних пригод на морі та на суші.
Мені дуже сподобався цей твір тим,що герої не втрачають надію в складних ситуаціях.
З павагою Нікіта Каретніков

Повідомлення відредагував Karetnikov_6A - Субота, 15.03.2014, 20:33

Cherniy_6aДата: Субота, 15.03.2014, 18:51 | Повідомлення # 18
Чайник
Репутація: 0
Яраджу вам прочитати пригодницький роман Жюля Верна"П'ятнадцятирічний капітан" тому ,що в ньомурозповідається про те ,як важливо не дивлячись ні на які перешкоди досягати
своєї мети.      У ньомурозповідається про пригоди юного капітана та пасажирів його корабля.   Спочаткуп'ятнадцятирічний юнак на ім'я Дік  був
матросом корабля "Пілігрим", який подорожував до Америки.Коли капітан
загинув Дік бе  з вагань посів його місце,
не зважаючи на юний вік. Корабель пришвартувався біля берегів Африки. Цебув підступний план  хитрого кока Негору, Дік Сендрішуче узяв на себе обов'язки дорослого. Він допомагав своїй команді залишитись в живих ризикуючи
власним життям, завжди знав  як вийти із складної ситуаціїу своїй команді. Хлопець не раз проявив сміливість та винахідливість, не падав у відчай. Таврешті-решт врятував команду від пригод у страшнійАфриці.
   Читаючи цей роман, менедуже вразила хоробрість цього хлопця.Його ціль та прагненнявідповідали цілям і бажанням інших людей. Цим він надихався і вчинки його були
благородні ,тому Дік Сенд з любої ситуаціі знаходив вихід. І якщо проявититрохи витримки,хоробрості та кмітливості, то можливо допомогти не тільки собі, а йлюдям які потребують твоєї допомоги.

Lysiuk6-AДата: П`ятниця, 21.03.2014, 19:22 | Повідомлення # 19
Чайник
Група: Учні
Репутація: -3
Мені сподобався роман Ж.Верна "П'ятнадцятирічний капітан".Цей твір мене захопив.
В твірі розповідається про п'ятнадциторічного юнака який був спочатку матросом.Потім коли вони пливли до Америки, щоб довезти Місіс Уелдо,маленького Джека і кузена бенедика. Коли вони Зустріли Кита капітан Халл сказав,що він ні кому не довіряє свого корабля тільки йому.Всі наблюдали за полюванням но кит повів за собою їх дуже далеко.Дік Сенд взяв на себе всю відповідальність за пасажирів він дуже відповідальний його всі слухались.Цей роман мене захопив,що я раджу його почитати або подивитися фільм.

сповагой Артем

Форум » Жизнь гимназии » Навчання. » Роман Жюля Верна "П'ятнадцятирічний капітан". (Обговорення творчості Жюля Верна.)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук: