Понеділок, 20.11.2017, 19:06Вітаю Вас, Гость | RSS Головна Реєстрація Вхід
  • P7020060
  • DSC_0013
  • DSC_0050
  • DSC_0109
  • DSC_0133
  • DSC_0323
  • DSC_0490
  • DSC_1157
  • DSC04902
  • IMG_0378
  • IMG_0513
  • IMG_0625
  • IMG_0718
  • IMGA0141
  • IMGA0157
  • IMGA0174
  • IMGA0185
  • P2220059
  • P2220067
  • P2220104
  • P2220167
  • P9160119
  • PA100024
  • PA100083
  • PA160158
  • PA170178
  • PA180186
  • PB010033
  • PB010114
  • PB010117
  • PB060014
  • PB060017
  • PB080061
  • PB080101
  • PB080115
Результати участі учнів Броварської гімназії ім.С.І.Олійника у ІІ міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів в 2013-2014 н.р.
Російська мова:

Дорошенко Владислава 9 кл І місце
Бабій Тетяна 11 кл І місце
Викладач Завадська Олена Миколаївна

Українська мова та література:

Бутова Аліна 9 кл І місце
Бабій Тетяна 11 кл І місце
Кравченко Маргарита 7 кл ІІ місце
Савочкіна Наталія 8 кл ІІ місце
Викладачі:




Брожик Тетяна Миколаївна
Майорко Марина Валентинівна
Кабан Леся Василівна
Мізіна Світлана Петрівна

Біологія: 
Бутова Аліна 9 кл І місце
Томяк Марія 11 кл ІІ місце
Викладач: Холодна Нінель Борисівна

Англійська мова:
Божко Владислав 8 кл ІІІ місце
Артюх Давід 10 кл ІІ місце
Артюх Марк 9 кл ІІІ місце
Петровська Олена 11 кл ІІІ місце
Викладачі:


Волошина Валентина Василівна
Герасименко Ірина Михайлівна
Петрова Ірина Олегівна

Німецька мова:

Бутова Аліна 9 кл І місце
Бабій Тетяна 11 кл ІІ місце
Викладач: Шаровкіна Олена Василівна

Французька мова:

Лизун Тетяна 11 кл ІІІ місце
Викладач: Чайка Надія Михайлівна

Іспанська мова: 
Гуща Анастасія 10 кл І місце
Божко Владислав 8 кл І місце
Викладач: Байда Олена Анатоліївна

Фізика:
Кравченко Маргарита 7 кл І місце
Кубах Поліна 10 кл ІІ місце
Доценко Олена 8 кл ІІІ місце
Викладачі:

Пастушенко Оксана Іллівна
Пушкарьова Олена Вікторівна

Конкурс ім. Т.Г.Шевченка:
Мутило Влада 5 кл І місце
Пасилецький Віктор 6 кл І місце
Кравченко Маргарита 7 кл І місце
Бутова Аліна 9 кл ІІ місце
Викладачі:



Купрій Світлана Миколаївна
Мельниченко Олена Костянтинівна
Мізіна Світлана Петрівна
Брожик Тетяна Миколаївна

Економіка:
Новіцький Ігор 11 кл І місце
Юхимович Настя 11 кл ІІІ місце
Кубах Поліна 10 кл ІІ місце
Дорошенко Владислава 9 кл ІІ місце
Викладач: Кислова Ольга Павлівна

Екологія:
Томяк Марія 11 кл І місце
Стромко Катерина10 клІІ місце
Викладач:Холодна Нінель Борисівна

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика:
Савочкіна Наталія8 клІ місце
Бабій Тетяна11 клІ місце
Викладачі:

Кабан Леся Василівна
Майорко Марина Валентинівна

Психологія та педагогіка:
Чернявська Тетяна 11 кл І місце
Викладач: Майорко Марина Валентинівна

Правознавство:
Чернявська Тетяна 11 кл ІІ місце
Романяк Аня 10 кл ІІ місце
Викладач: Литвиненко Катерина Петрівна

Історія:
Файницька Євгенія 11 кл І місце
Близнюк Дар'я 9 кл ІІІ місце
Викладач: Єрьоменко Надія Євгенівна

Математика:
Ніколайчик Федір 7 кл ІІ місце
Кравченко Маргарита 7 кл ІІІ місце
Парфьонов Анатолій 9 кл ІІІ місце
Викладач: Дмитренко Надія Василівна
Карпенко Алла Михайлівна

Хімія:
Кравченко Маргарита 7 кл ІІІ місце
Викладач: Федорчук Олена Вікторівна

Образотворче мистецтво:
Ященко Юрій 7 кл І місце
Реїнт Дар'я 8 кл І місце
Однорог Антоніна 9 кл І місце
Колесник Катерина 10 кл І місце
Михайлова Катерина 7 кл І місце
Викладач: Цимбал Галина Григорівна

Світова література:
Кравченко Маргарита 7 кл І місце
Бутова Аліна 9 кл ІІ місце
Лахно Дарина 8 кл ІІІ місце
Гуща Анастасія 10 кл ІІІ місце
Викладачі:

Мізіна Світлана Петрівна
Кабан Леся Василівна
Завадська Олена Миколаївна

Фізична культура:
Мамедов Дмитро 11 кл ІІ місце
Викладач: Константинівський Олександр Павлович

Інформаційні технології:
Бурцева Дар'я 10 кл ІІІ місце
Патрікєєв Олександр 9 кл ІІІ місце
Викладач: Пасічна Оксана Вікторівна

Географія:
Артюх Давид10 клІІ місце
Дорошенко Владислава9 клІ місце
Викладач:Кислова Ольга Павлівна

Міський інтелектуальний марафон з математики учнів 4-х класів:
Ужанов Іван4 клІІ місце
Милостян Гліб4 клІІ місце
Викладачі:

Петровська Тамара Василівна
Андрієвська Світлана Валентинівна

Мала Академія Наук (МАН)
Англійська мова:
Артюх Марк9 клІ місце
Викладач:Петрова Ірина Олегівна
Іспанська мова:
Гуща Настя10 клІ місце
Викладач:Байда Олена Анатоліївна


Психологія та педагогіка:
Чернявська Тетяна 11 кл І місце
Викладач: Майорко Марина Валентинівна