Броварська гімназія ім.С.І. Олійника. - Сьогодення
Середа, 30.09.2020, 05:56Вітаю Вас, Гость | RSS |Copyright ©Megerya Maryna //

Броварська гімназія ім. С.І.Олійника

Рік створення – 2000.

Рішенням Броварської міської ради Київської області від 10.10.2000р. створено гімназію ім.С.І. Олійника – загальноосвітній заклад ІІ-ІІІ ступенів гуманітарного та економічно-правового профілів.

Броварська гімназія ім.С.І.Олійника є :

Мета гімназії - пошук здібних та обдарованих дітей, розвиток творчої особистості. Пріоритетними напрямками діяльності гімназії стали:

• впровадження та розвиток комп’ютерно – орієнтованого і телекомунікаційного освітнього середовища на основі інформаційних мереж, систем і технологій;

• удосконалення системи управління гімназією на основі використання автоматизованих банків даних та комунікативних мереж;

• створення умов для переходу у відкритий освітній простір;

• автоматизація структурних підрозділів гімназії через впровадження системи "Net Школа - Net Місто".

• підвищення ефективності методології й стратегії формування змісту навчальних програм, відбору методів та організаційних форм навчання і виховання гімназистів;

• забезпечення ефективного опанування і використання комп’ютерних технологій викладачами та адміністративно – управлінським персоналом;

• підготовка працівників гімназії до ефективної роботи в інформатизованому освітньому просторі;

• запровадження новітніх освітніх технологій , дистанційних форм навчання.

Гімназія сьогодні - це:

• творчий колектив однодумців: учителів, учнів, батьків;

• програма супроводу здібних та обдарованих дітей;

• високий рівень базової освіти;

• психологічний комфорт;

• змістовна позакласна робота;

• реалізація індивідуальних творчих можливостей дітей через систему спецкурсів, факультативів, гуртків, секцій;

• рейтингова система навчання ;

• заглиблення в інформаційне середовище;

• власні засоби масової інформації;

• швидкісний Інтернет;

• електронна пошта для кожного;

• вміння обробляти різні потоки інформації.

Міжнародна діяльність гімназії:

Гімназія – учасник проекту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО з 2004  року.

Учні гімназії працюють в Програмы Асоційованих Шкіл ЮНЕСКО в Україні за напрямками:

• людина і довікілля;

• права людини і дитини;

• толерантність та культура миру.

Гімназія в міжнародних проектах:

•  Міжнародна освітня та ресурсна мережа I*EARN (80 країн);

•  "My identity, your identity”;

• "Holiday card exchange”;

• "Listen to the Walls Talking”;

• "Learning Circles” (Places and Perspectives) ;

• "Mi lugar”.

Партнерство заради міжкультурного обміну.

Робота включає:

• святкування міжнародних днів, які святкує UNESCO;

• робота міжнародного клубу;

• проведення брейнрингів та дебатів;

• благочинна діяльність;

• активна участь у форумах;

• культурний обмін;

• партнерство між школами;

• дружній обмін досвідом та спілкування.

Наукова робота в гімназії.

З метою підвищення науково – методичного рівня викладачів та рівня знань учнів, формування гімназистів як творчих особистостей в області наук, залучення молоді до розв’язання наукових проблем, які мають практичне значення для розвитку української науки, культури, освіти в гімназії створено наукове товариство. «Наукове товариство гімназистів – це творче формування учнів Броварської гімназії ім.С.Олійника, які прагнуть поповнювати, удосконалювати свої знання в галузі наук, розвивати інтелектуальний потенціал, розширювати науковий кругозір, набувати вмінь та навичок науково – дослідницької діяльності, пошуково – експериментальної роботи під керівництвом учених, педагогічних керівників, інших спеціалістів» (із Положення про наукове товариство гімназистів).

Основними завданнями наукового товариства гімназистів є:

• формування та розвиток в учнів наукових поглядів на світ;

• ознайомлення гімназистів із сучасною тематикою та методами науково – дослідницької роботи;

• формування вмінь та навичок роботи з науковим апаратом, літературою, сучасними інформаційними технологіями;

• створення умов для самовизначення, самореалізації та саморозвитку творчої особистості в умовах нової соціальної перспективи.

Кількість членів товариства – 23 чол. Керівник товариства – Завадська О.М., викладач вищої кваліфікаційної категорії, вчитель- методист, вчитель зарубіжної літератури та російської мови.

Наші досягнення.

Гімназисти – переможці міських , обласних, Всеукраїнських та міжнародних олімпіад з економіки, зарубіжної літератури, російської мови, іноземних мов, образотворчого мистецтва, правознавства; призери конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН міського, Всеукраїнського та міжнародного рівнів.