Вівторок, 21.11.2017, 12:08Вітаю Вас, Гость | RSS Головна Реєстрація Вхід
  • IMGA0185

Броварська гімназія ім. С.І.Олійника

Рік створення – 2000.

Рішенням Броварської міської ради Київської області від 10.10.2000р. створено гімназію ім.С.І. Олійника – загальноосвітній заклад ІІ-ІІІ ступенів гуманітарного та економічно-правового профілів.

Броварська гімназія ім.С.І.Олійника є :

Мета гімназії - пошук здібних та обдарованих дітей, розвиток творчої особистості. Пріоритетними напрямками діяльності гімназії стали:

• впровадження та розвиток комп’ютерно – орієнтованого і телекомунікаційного освітнього середовища на основі інформаційних мереж, систем і технологій;
  • удосконалення системи управління гімназією на основі використання автоматизованих банків даних та комунікативних мереж;
  • створення умов для переходу у відкритий освітній простір;
  • автоматизація структурних підрозділів гімназії через впровадження системи "Net Школа - Net Місто".
  • підвищення ефективності методології й стратегії формування змісту навчальних програм, відбору методів та організаційних форм навчання і виховання гімназистів;
  • забезпечення ефективного опанування і використання комп’ютерних технологій викладачами та адміністративно – управлінським персоналом;
  • підготовка працівників гімназії до ефективної роботи в інформатизованому освітньому просторі;
  • запровадження новітніх освітніх технологій , дистанційних форм навчання.
Гімназія сьогодні - це:
  • творчий колектив однодумців: учителів, учнів, батьків;
  • програма супроводу здібних та обдарованих дітей;
  • високий рівень базової освіти;
  • психологічний комфорт;
  • змістовна позакласна робота;
  • реалізація індивідуальних творчих можливостей дітей через систему спецкурсів, факультативів, гуртків, секцій;
  • рейтингова система навчання ;
  • заглиблення в інформаційне середовище;
  • власні засоби масової інформації;
  • швидкісний Інтернет;
  • електронна пошта для кожного;
  • вміння обробляти різні потоки інформації.

Міжнародна діяльність гімназії:

Гімназія – учасник проекту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО з 2004  року.

Учні гімназії працюють в Програмы Асоційованих Шкіл ЮНЕСКО в Україні за напрямками:
  • людина і довікілля;
  • права людини і дитини;
  • толерантність та культура миру.
Гімназія в міжнародних проектах:
  •  Міжнародна освітня та ресурсна мережа I*EARN (80 країн);
  •  "My identity, your identity”;
  • "Holiday card exchange”;
  • "Listen to the Walls Talking”;
  • "Learning Circles” (Places and Perspectives) ;
  • "Mi lugar”.
Партнерство заради міжкультурного обміну.

Робота включає:
  • святкування міжнародних днів, які святкує UNESCO;
  • робота міжнародного клубу;
  • проведення брейнрингів та дебатів;
  • благочинна діяльність;
  • активна участь у форумах;
  • культурний обмін;
  • партнерство між школами;
  • дружній обмін досвідом та спілкування.
Наукова робота в гімназії.
З метою підвищення науково – методичного рівня викладачів та рівня знань учнів, формування гімназистів як творчих особистостей в області наук, залучення молоді до розв’язання наукових проблем, які мають практичне значення для розвитку української науки, культури, освіти в гімназії створено наукове товариство. «Наукове товариство гімназистів – це творче формування учнів Броварської гімназії ім.С.Олійника, які прагнуть поповнювати, удосконалювати свої знання в галузі наук, розвивати інтелектуальний потенціал, розширювати науковий кругозір, набувати вмінь та навичок науково – дослідницької діяльності, пошуково – експериментальної роботи під керівництвом учених, педагогічних керівників, інших спеціалістів» (із Положення про наукове товариство гімназистів).

Основними завданнями наукового товариства гімназистів є:
  • формування та розвиток в учнів наукових поглядів на світ;
  • ознайомлення гімназистів із сучасною тематикою та методами науково – дослідницької роботи;
  • формування вмінь та навичок роботи з науковим апаратом, літературою, сучасними інформаційними технологіями;
  • створення умов для самовизначення, самореалізації та саморозвитку творчої особистості в умовах нової соціальної перспективи.
Кількість членів товариства – 23 чол. Керівник товариства – Завадська О.М., викладач вищої кваліфікаційної категорії, вчитель- методист, вчитель зарубіжної літератури та російської мови.

Наші досягнення.
Гімназисти – переможці міських , обласних, Всеукраїнських та міжнародних олімпіад з економіки, зарубіжної літератури, російської мови, іноземних мов, образотворчого мистецтва, правознавства; призери конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН міського, Всеукраїнського та міжнародного рівнів.