«Brovary Chalenge»-2019 - вітаємо нашого переможця! - 30 Жовтня 2019 - Броварська гімназія ім.С.І. Олійника.
Субота, 22.02.2020, 04:43Вітаю Вас, Гость | RSS |Copyright ©Megerya Maryna //

Головна » 2019 » Жовтень » 30 » «Brovary Chalenge»-2019 - вітаємо нашого переможця!
«Brovary Chalenge»-2019 - вітаємо нашого переможця!

26 жовтня в  Броварах відбувся черговий щорічний конкурс на знання англійської мови «Brovary Chalenge» для учнів 9-10 класів.  Цього разу з Броварів та району в конкурсі взяли участь 33 претенденти.

Двоє з них наступного року відвідають престижну мовну школу у Великій Британії.

Одним з переможців став наш Владислав Галагуз (вчитель Шибіко Наталія Олександрівна)

Традиційно конкурс відбувся у броварській  ЗОШ №6. Розпочався «Brovary Chalenge» із представлення журі та вітального слова автора ідеї конкурсу, засновника БФ «Лівобережна Київщина», екс-депутата Верховної Ради Павла Різаненка. «Конкурс проводиться із 2007 року. Із 2012 року  він розширився на м. Бровари та Броварський район, – розповів Павло Різаненко. – У свій час знання англійської мови відкрило для мене світ, показало зовсім інші горизонти та змінило погляди на життя. Мета конкурсу  створити певні стимули вивчати мову не лише заради здачі ЗНО, а й заради можливості потрапити в мовну школу за кордоном».

«Brovary Challenge» – щорічний конкурс на знання англійської мови для учнів 9-10 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів Броварів та Броварського району, який проводить Благодійний фонд розвитку громад «Лівобережна Київщина», заснований Павлом Різаненком.
Головний приз – два тижні (під час літніх канікул) навчання та цікавого дозвілля у Великій Британії, у школі Bell Bloxham School, Oxford.

Привітальне слово від журі та Павла Різаненка

Щоб виключити конфлікт інтересів, оцінює конкурсантів компетентне журі – вчителі англійської мови з інших міст та районів, які мають вагомі здобутки в професії. Багато хто з учнів бере участь у конкурсі двічі: якщо не пощастило з першого разу –  пробують наступного року.  І дехто досить успішно.

Запрошення на участь у конкурсі зазвичай надсилають у школи міста та району. Але цього разу «діджіталізація» торкнулась і цього конкурсу: багато учасників відповіли в анкетах, що про конкурс дізналися з Фейсбуку. Дехто повідомив, що взяти участь у конкурсі порадили батьки.

Учасники конкурсу

«У перші конкурси переможці не вірили, що насправді потраплять в Британію, адже конкурс відбувається в жовтні, а мовна школа  влітку наступного року, – розповідає голова БФ «Лівобережна Київщина» Ігор Стародуб. – Але ми довели, що все в нас серйозно. Мовну школу обрали одну з найкращих: у Bell Cambrige в ігровій формі покращують мовні навички однолітки майже з усіх країн світу. Програма дуже насичена: від цікавих кулінарних курсів до відвідування найвідоміших музеїв. Ця школа  одна із найдорожчих, адже вона розташована біля найкращих учбових закладів  це історичні «шекспірівські» місця.  Ми гарантуємо: після навчання в мовній школі ваше життя ніколи не залишиться  колишнім!».

Батьки конкурсантів багато запитували Павла Різаненка щодо можливостей навчання в США. Позаяк пан Павло колись сам отримав освіту в Сполучених Штатах саме завдяки виграному гранту на навчання, то підкреслив, що такі можливості не лише є, а постійно розширюються: «У США тисячі приватних учбових закладів. Саме приватні ВНЗ, на відміну від України, користуються в США популярністю. І  майже кожен із них не лише включений в систему національних програм, але й має власні гранти на навчання. У кожного ВНЗ є своя політика і бачення, яким студентам вони бажають надати можливість навчатися безкоштовно. Ця інформація є на сайтах університетів і коледжів. Є фонди й організації України, які допомагають, консультують щодо можливостей навчання за кордоном. Наприклад, BritishCouncilТреба цікавитися, готуватися».

За словами Павла Різаненка, підготовка до навчання за кордоном займає рік-півтораАле якщо готуватися завчасно, потрапити на навчання  – реально.

На участь у конкурсі зареєструвалися 53 особи, але на конкурс прийшли 33. Конкурс складався з двох етапів: завдання, яке треба виконати письмово, і усного спілкування з членами журі. Письмове завдання включало в себе тести на знання мови та написання невеликого есе на тему, як ви ставитеся до того, щоб оцінювання знань школярів було замінено на виконання проєктів за різними напрямками. З 10 школярами, які пройшли в другий тур, відбулося спілкування на тему: «Що ви робитимете, якщо під час перебування в Британії ви знайшли тварину?».

Призери цьогорічного конкурсу

Усі призери належно справилися із завданням, але переможцями конкурсу стали двоє: учень 10-го класу броварської  гімназії ім. С.Олійника Владислав Галагуз та учениця 9-го класу Калитянської  ЗОШ  Дар’я   Герасименко.

ДЖЕРЕЛО   «Трибуна Бровари»

Переглядів: 181 | Додав: админ | Рейтинг: 0.0/0