« Героям присвячується…!» - 15 Квітня 2015 - Броварська гімназія ім.С.І. Олійника.
П`ятниця, 16.11.2018, 23:56Вітаю Вас, Гость | RSS |Copyright ©Megerya Maryna
Головна      Реєстрація   Вхід

Головна » 2015 » Квітень » 15 » « Героям присвячується…!»
« Героям присвячується…!»

"З нами Бог, він кордонів не плутає.

Там не хлопці - герої стоять.

До останнього подиху просимо:

хай любов поверне вас назад!"

24 роки Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90–ті Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Ще рік тому ми не знали дуже багатьох слів, пов’язаних з війною, а тепер  майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я військових дій.

Ще рік тому ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям слава», а тепер ці слова набули нового змісту.

Коли перед очима кадри з новин, фото поранених та загиблих героїв, дивлячись їм у вічі,  ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну, це стало станом душі.

Гімназійна родина Броварської гімназії ім. С.І.Олійника не стоїть осторонь. Учні  активно допомагають  бійцям,  як вміють: збирають  необхідні речі, кошти, плетуть маскувальні сітки, обереги.

І саме 07 квітня, на світле свято Благовіщеня учнівське самоврядування Країна «Online» Броварської гімназії ім. С.І.Олійника організувало благодійний концерт «Героям присвячується…!», де усі бажаючі могли зробити благодійні внески для допомоги воїнам АТО.

На концерті були присутні гості бійці 11-го батальйону: Карев А.В., Мовчан М.О., Белицький Д.О., Федірків Т.В., а також: голова міської ветеранської організації Надиров Т.Ф., заступник голови  міської ветеранської організації Шкурко Т.Ф., голова Ради ветеранів працівників освіти Василенко Л.М., радник міського голови, член президії ради ветеранів Дюков П.Я.

Вражаючими були  самовідданість, щирість і тепло, з якими діти виконували пісні, вірші про наших солдатів, героїв Небесної сотні, хореографічні та  театральні постановки, де учні відображали справжній жах  та біль війни і останніх подій в Україні. Нікого не залишив байдужим флеш – моб «Повертайся живим» у виконанні учнів гімназії.

Завдяки заходу вдалося зібрати 536 грн. На зібрані кошти будуть закуплені необхідні речі та продукти для солдатів та передані в зону АТО.

Як кажуть самі учні: «Цим заходом ми закликали згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Дивлячись на наших захисників, ми, підростаюче покоління, обіцяємо рівнятись на них і стати справжніми патріотами своєї держави. Боротися за  нашу  незламну Батьківщину – Україну, яка як птах фенікс відроджується із попелу, стає міцнішою та сильнішою».

Щирою та відвертою була розмова бійців з дітьми, які в кінці концерту мали змогу задати питання і подякувати за мирне небо над нашими домівками.

Ми повинні пам’ятати: «Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її обороні». Учні  та педагогічний колектив Броварської гімназії ім. С.І.Олійника вірять, що небо нашої України – матері буде мирним, адже його оберігають славні воїни – наші Українські солдати!!!!!

Демешок Д.О.,

педагог - організатор

Броварської гімназії ім. С.І.Олійника

Категорія: Гімназійне життя | Переглядів: 437 | Додав: ДемешокДО | Рейтинг: 0.0/0