Міжнародна співпраця зі школою Anadolu Okullari, Туреччина - 8 Травня 2018 - Броварська гімназія ім.С.І. Олійника.
Вівторок, 18.09.2018, 20:02Вітаю Вас, Гость | RSS |Copyright ©Megerya Maryna
Головна      Реєстрація   Вхід

Головна » 2018 » Травень » 8 » Міжнародна співпраця зі школою Anadolu Okullari, Туреччина
Міжнародна співпраця зі школою Anadolu Okullari, Туреччина

В березні 2018 року розпочався проект Students Exchange і Броварська гімназія приймала делегацію з Туреччини у складі заступника директора з іноземних мов Нурдан Іджел  та учнів з партнерської школи Anadolu Okullari.
(інформацію можна переглянути по посиланню)

В квітні 2018 року була продовжена робота над проектом Students Exchange.  15 учнів 6-8 класів гімназії з викладачами англійської мови Блохіною С.І., Петровою І.О та Химерик Л.В. відвідали школу Anadolu Okullari міста Соке, Туреччина з відповідним візитом, який  відбувся під час святкування міжнародного дитячого фестивалю. Учнями Броварської гімназії ім. С.І.Олійника була підготовлена фольклорна музично-хореографічна композиція.

Радо зустріли делегацію з України турецькі школярі з плакатами, кульками та українськими прапорами. Програма містила в собі як навчальні, так і пізнавально-розважальні заходи. Зустріч розпочалася урочистим привітанням і  концертом з презентаціями про Туреччину та її визначні місця для гостей з України. Круглі столи допомогли більше дізнатися про освітні процеси обох країн, роботу позакласних клубів, їх заходи і досягнення.

Під час екскурсій до історичних і культурних пам’яток та визначних місць, учні мали змогу більше дізнатися один одного, ознайомитися з культурою та звичаями завдяки спілкуванню англійською мовою.

Гімназисти були присутні на ряді уроків, де могли відчути атмосферу турецької школи та розповісти про навчання в Україні.

Наші учні мали унікальну можливість стати глядачами та учасниками традиційного турецького весілля. Виступ українських дітей став неочікуваним та приємним подарунком для наречених та гостей.

Кульмінаційним моментом стало відзначення Дня національного суверенітету та дітей Туреччини. Традиційно іноземні делегації разом із міськими школами представляють свої виступи у великих торгівельних центрах, щоб ознайомити зі своєю культурою. Українська делегація також виступала на одній сцені з представниками різних країн, таких як Азербайджан, Грузія та Туреччина.

Перебування українських студентів у школі проходило в атмосфері неймовірного тепла, любові та гостинності з боку приймаючої сторони. Турецькі сім’ї сприйняли українських дітей як рідних, постійно піклувалися про них і надали можливість глибше ознайомитися з їхньою культурою та стилем життя. Подорожі на яхтах та відвідини розважальних центрів додали незабутніх та приємних моментів нашого візиту.

Прощання було з нотками суму, сльозами в очах та міцними обіймами. Українських дітей проводжали не тільки приймаючі сім’ї, але й уся школа. Після від’їзду на Батьківщину спілкування  між турецькими та українськими школярами продовжується завдяки соціальним мережам, Скайпу та електронною перепискою. Батьки українських та турецьких учнів долучились до активного спілкування.

Переглядів: 94 | Додав: админ | Рейтинг: 5.0/1