щирі вітання - 29 Жовтня 2020 - Броварська гімназія ім.С.І. Олійника.
Вівторок, 01.12.2020, 02:19Вітаю Вас, Гость | RSS |Copyright ©Megerya Maryna //

Головна » 2020 » Жовтень » 29 » щирі вітання
щирі вітання

Щиро вітаємо Холодну Нінель Борисівну з присвоєнням почесного звання

«Заслужений вчитель України».

На підставі Указу Президента України № 416/2020 від 30.09.2020р. «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм» нашій колезі, учителю біології та екології Холодній Нінель Борисівні присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України».

Прийміть найщиріші вітання з нагоди отримання державної нагороди!

Ми пишаємося, що маємо такого талановитого педагога, наставника, який завжди прийде на допомогу, дасть мудру пораду.

Учитель це не просто професія – це поклик душі тих, хто обрав стежку наставництва для своїх вихованців.

Ваші уроки, Нінель Борисівно,- це відкриття непізнаного, це вулкан креативності та ідей, це тісний тандем співпраці з учнями , це спільний пошук у досягненні мети. Ви досягаєте вмілим індивідуальним підходом, науковою постановкою проблемних завдань, використанням різноманітних інноваційних та інтерактивних методів, прийомів та технологій навчання, доброзичливістю та вимогливістю прекрасних результатів не один рік поспіль. Поповнюєте скарбницю міста Бровари перемогами на різних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіадах  з біології та екології. Ваші здобутки створені щоденною наполегливою працею, тож нехай це досягнення додасть Вам віри і життєвих сил. Упевнені, що ця висока відзнака додасть Вам ще більшого стимулу для спрямування своєї професійної та творчої діяльності. Зичимо Вам міцного здоров’я, незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі.

За період роботи на посаді вчителя Нінель Борисівна показала себе відповідальним, компетентним, творчим педагогом. Має глибоку науково-теоретичну підготовку і великий практичний досвід, працездатна, наполеглива, відповідальна. Високий професіоналізм, ерудиція вчителя сприяють впровадженню інтегрованого викладання матеріалу. У своїй роботі Холодна Н.Б. систематично та результативно використовує найрізноманітніші освітні інновації, що активізують процес пізнання, виявляють творчий потенціал учнів, сприяють розвитку інтелекту, критичного мислення та стійкому засвоєнню програмового матеріалу. Значну увагу Холодна Н.Б. приділяє роботі з обдарованою та талановитою молоддю. Нінель Борисівна підготувала 9 переможців і призерів ІV етапу олімпіад з біології та екології, серед яких 1 стипендіат Президента України (2015 р.)

За багаторічну сумлінну працю, високий професійний рівень, плідну роботу з обдарованою молоддю, визначні здобутки на теренах освіти Холодна Н.Б. отримала багаточисельні нагороди та подяки: Подяка департаменту освіти і науки КОДА “за підготовку переможців ІІІ(обласного) та призерів ІV(заключного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, Почесна грамота виконкому Броварської міської ради “за високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю” , Подяка Броварського міського голови, Грамота управління освіти і науки Броварської міської ради “за підготовку переможців ІІІ(обласного) та призерів ІV(заключного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Переглядів: 38 | Додав: админ | Рейтинг: 0.0/0