Per aspera ad astra - 18 Квітня 2019 - Броварська гімназія ім.С.І. Олійника.
Понеділок, 20.05.2019, 05:13Вітаю Вас, Гость | RSS |Copyright ©Megerya Maryna // 
 • P7020060
 • DSC_0050
 • P2220059
 • P2220067
 • P2220104
 • P2220167
 • P9160119
 • PA100024
 • PA100083
 • PA160158
 • PA170178
 • PA180186
 • PB010033
 • PB010114
 • PB010117
 • PB060014
 • dsc_0050
 • PB080061
 • PB080101
 • PB080115
Головна      Мій профіль     Вихід    Вхід


Головна » 2019 » Квітень » 18 » Per aspera ad astra
15:41
Per aspera ad astra


          За підтримки міської ради, зокрема голови Ігоря Васильовича Сапожка, а також директора департаменту американського університету по роботі з міжнародними студентами Джона Маеса, вчителю гімназії ім. С. І. Олійника  Дідківській Юлії Анатоліївні випала унікальна нагода провести семестр в університеті OKCU штату Оклахома Сполучених Штатів Америки з метою налагодження дружніх стосунків між учбовими закладами міста Бровари та Оклахоми, пошуку партнерів для реалізації міжнародних проектів, поширення інформації про Україну, її культуру, історію, традиції, а також для здійснення дослідження: «Використання новітніх технологій, як ефективного засобу підготовки до випускних іспитів у середній школі».

     Як представник освіти міста Бровари, вона отримала теплий прийом та підтримку з боку викладачів та адміністрації . Наш вчитель мала змогу виступити з доповідями про систему освіти в Україні, познайомила студентів з традиціями та звичаями українців, поділилася унікальним досвідом організації двомовного клубу патріотичного виховання, а також провела майстер-класи для студентів з використання ігрових методик на уроках англійської мови.

      З теплом у серці та великою вдячністю педагог згадує чудових викладачів університету OKCU, які  надали серйозну теоретичну та практичну підтримку в здійсненні нею досліджень.

     Важливим Юлія Анатоліївна вважає свою участь у  проекті Assessment,  створення різноманітних тестів для Community Centers. Це дозволило їй вивчити особливості написання тестів для діагностики рівня володіння мовою, попрацювати в команді з талановитими освітянами штату Оклахома.

 

     Педагог вважає безцінним досвідом надану їй можливість співпрацювати зі школами міста Оклахоми, а зокрема DOVE. Юлія Анатоліївна Дідківська не тільки відвідувала уроки, різноманітні шкільні та поза шкільні заходи, а  й зустрічалася з учнями та викладачами за круглим столом, провела низку скайп-уроків за участі українських учнів 6, 7, 8, 10 класів Броварської гімназії  з їхніми однолітками Academy за підтримки вчителів та адміністрацій обох навчальних закладів.

    Двостороння плідна робота заклала міцний фундамент дружньої співпраці між університетом, школами міста Оклахоми та освітніми закладами Броварів. Немає сумніву, що це лише початок плідної співпраці освітян. «Step by step » - як каже директор гімназії Ольга Максимівна Козленко.

Але це - ще не все☺

 

 

   

 Уперше в Броварах учитель середньої школи (Броварської гімназії ім. С. І. Олійника) Дідківська Юлія Анатоліївна стала однією з 4 українських переможців програми Fulbright ЕА і отримала унікальну можливість навчатися та стажуватися в Сполучених Штатах Америки з 29 січня по 15 березня 2019 року.

  Програма Фулбрайта (Fulbright TEA) фінансується Державним департаментом США та адмініструється організацією IREX. Цей проект регулюється політикою, встановленою Радою зовнішньої стипендії Фулбрайта. Участь у подібній програмі є честю для будь-якого педагога адже відбір складний і тривалий, але результат вартий зусиль.

    Fulbright ТЕА запрошує талановитих учителів з усього світу до Сполучених Штатів для шеститижневої програми, яка пропонує академічні семінари для професійного розвитку в приймаючому університеті. Учасники мають можливість пройти стажування в американських школах, а також  поділитися своїм досвідом із викладачами та студентами в приймаючому університеті та в місцевих середніх школах, громадах.Цього року три американських університети зустріли учасників проекту.

      Юлія Анатоліївна разом з 19 іншими учасниками з різних куточків світу пройшла інтенсивний курс навчання в університеті UNCW штату Північна Кароліна міста Вілмінгтон, який включав навчальні семінари з нових методик викладання, розробки навчальних програм, планування уроків та технологій навчання, а також презентацію досвіду кожного учасника, активну взаємодію, обмін цікавими ідеями.  Учителі підвищили кваліфікацію з їхніх дисциплін: англійська філологія, математика, біологія, економіка, отримали більш глибоке розуміння передового досвіду в галузі освіти. Юлія Анатоліївна вивчила цікаві підходи в роботі з великими класами, особливості роботи з обдарованими дітьми, а також з дітьми з особливими потребами, використання інтернет-ресурсів, щоб підвищити ефективність  навчального процесу, підготувати учнів до умов реального світу.

   Ставши учасницею  програми, Юлія Анатоліївна отримала шанс інтегруватися в середовище американського класу. Вона відвідувала уроки іноземних мов, літератури, історії та мистецтва старшої школи Хогард міста Вілмінгтон, а також тісно співпрацювала з викладачем  мови та літератури, плануючи та викладаючи американським учням, вивчала найкращі міжнародні практики в галузі освіти та ділилася своїми професійними знаннями з викладачами, студентами в Сполучених Штатах. Цінним є те, що співпраця педагогів переросла в міцну дружбу, завдяки якій вже розробляються стратегії майбутньої співпраці між школами двох держав.

   Протягом участі у Fulbright ТЕА Юлія Анатоліївна долучилася до американських громадських та культурних заходів, зокрема зустрічі з місцевою громадою, споглядала вистави, спортивні заходи, відвідувала американські сім’ї, а також подорожувала історичними місцями. Усе це залишило незабутні враження і допомогло краще зрозуміти особливості американської культури.

    Підсумкова триденна конференція для випускників TEA проходила у Вашингтоні, столиці Сполучених Штатів Америки. Біля ста учасників приїхали з трьох приймаючих університетів, щоб відвідати надзвичайно цікаві та корисні тренінги, обмінятися набутим досвідом з іншими групами та учасниками, поспілкуватися з організаторами, дізнатися про можливі перспективи та напрямки роботи випускників проекту, щоб бути максимально корисними та ефективними кожен у своїй країні. Знаком шани для учасників проекту була зустріч із представниками посольств кожної країни-учасниці, а також спільний обід. «Це ще раз довело кожному з нас, що вчителі важливі, і саме ми є творцями майбутнього своєї країни!» - зауважила Юлія Анатоліївна.

>

Зараз перед педагогом постає нове завдання – застосувати здобуті навички у своїй роботі і не зупинятися на досягнутому.

 

Переглядів: 39 | Додав: админ | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]