відкритий лист Волошиної Валентини Василівни - директора гімназії - 8 Жовтня 2020 - Броварська гімназія ім.С.І. Олійника.
Понеділок, 26.10.2020, 14:40Вітаю Вас, Гость | RSS |Copyright ©Megerya Maryna //

Головна » 2020 » Жовтень » 8 » відкритий лист Волошиної Валентини Василівни - директора гімназії
відкритий лист Волошиної Валентини Василівни - директора гімназії

Дорогі мої колеги!

Сьогодні ми святкуємо 20-річчя гімназії – закладу освіти,

який став для багатьох із нас рідною домівкою,

закладу, де стільки років ми з вами, як одна сім’я, переживаємо й падіння, і злети, і горе, і радість.

Для більшості із нас це єдиний заклад, де ми працювали, працюємо й хочемо надалі працювати, бо не уявляємо свого життя без гімназії. Про нас говорять, що в нас особливий дух, особлива атмосфера, особливі стосунки в колективі. Це чиста правда. Це так, тому що ви всі унікальні. У гімназії немає сторонніх людей, вони в нас не приживаються.

За 20 років свого існування гімназія заслужила статус називатися одним із найкращих закладів освіти. Це все завдяки вам, шановні мої колеги, завдяки вашій професійності, мудрості, творчості, неординарності, толерантності. Ще багато хороших слів можна сказати про вас. Я впевнена, що ви їх чуєте від ваших учнів нинішніх і колишніх. Мабуть, недарма  випускники ведуть у наш заклад своїх дітей, а деякі уже й онуків. І кращої оцінки вашої праці, шановні колеги,  як слова «ми хочемо вчитися тільки тут» немає. Ми можемо пишатися собою, бо створили цей заклад, боролися за імідж гімназії, долали труднощі й непорозуміння, впроваджували все нове й прогресивне в навчальний процес. Ми не просто працювали, а вкладали душу в кожну дитину, розкривали її таланти, підтримували, надихали, підвищували самооцінку, давали путівку в життя. Ми старалися  - і нам вдалося! Зараз із гордістю можемо сказати, що в нас особливі учні -  розумні, цілеспрямовані, відкриті, талановиті, творчі. Ми з такою ж гордістю говоримо про наших батьків, бо вони в нас теж особливі -  амбітні, сучасні, освічені, небайдужі, які цікавляться нинішнім життям своїх дітей та думають про їхнє майбутнє.

Двадцять років – це багато чи мало?

Для закладу освіти, може, і мало. Але якщо це чверть або половина твого життя  - це дуже багато.

Усі ці роки від першого дня створення гімназії та майже до її 20-річного ювілею ми були дітьми нашої «мами», нашого незмінного керівника, Заслуженого вчителя України, талановитого педагога та мудрого наставника Козленко Ольги Максимівни.

Ольга Максимівна була на посаді директора з 1985 року. Ми всі «виросли» на її очах, завдяки їй ми стали справжніми вчителями. Якою гімназія є сьогодні – це її заслуга  як керівника, менеджера, людини, яка надихала й вела за собою, вірила в нас і спонукала до дій, прикривала наші промахи, захищала й підтримувала, ніколи не сварила, а вчила, вчила всі ці роки бути мудрими, толерантними, відповідальними, правильно розставляти акценти в житті, на що звертати увагу, а що відпустити. Про такого керівника можна тільки мріяти, а ми його мали!!! Дай, Боже, Ользі Максимівні многая літа, убережи її, Господь, від усяких негараздів!

На жаль, епідеміологічна ситуація не дозволяє нам відсвяткувати ювілей, як ми того хотіли. Дуже шкода, що  не можемо запросити на наше свято Лесю Степанівну Олійник – нашого великого друга, людину з щирим серцем і відкритою  душею. Завдяки Лесі Степанівні багато відомих і талановитих артистів стали нашими друзями, членами нашої великої родини, без яких не обходилося жодне свято в гімназії. Я впевнена, що ми ще не раз зустрінемося, бо нам є про що згадати, є про що помріяти, і просто є велике бажання отримувати насолоду від спілкування з ТАКИМИ людьми.

Дорогі мої колеги, шановні друзі! Від щирого серця вітаю вас із 20 – річчям  гімназії! Бажаю насамперед міцного здоровя, натхнення, віри в себе. Хай Господь оберігає вас і ваші родини.

Переглядів: 115 | Додав: админ | Рейтинг: 0.0/0