Життя в картинах - 15 Грудня 2016 - Броварська гімназія ім.С.І. Олійника.
Понеділок, 25.09.2017, 11:48Вітаю Вас, Гость | RSS Головна Реєстрація Вхід
  • DSC04902
  • IMGA0141
  • IMGA0157
  • IMGA0174
  • IMGA0185
Головна » 2016 » Грудень » 15 » Життя в картинах
Життя в картинах

Викладацький колектив Броварської гімназії ім.Степана Олійника піклується не лише про виконання освітньої програми, але й приділяє значну увагу вихованню в учнях естетичного світовідчуття. Тому на пропозицію Лохової Олени Никифорівни провести зустріч із художницею директор навчального закладу Козленко Ольга Максимівна відгукнулася із задоволенням.

7 грудня у гості  до учнів завітала майстер пензля, заслужений діяч мистецтв України, член Спілки художників України, Майстер народної творчості – «Жінка золоті руки», автор геральдичного герба і прапора Канівського району, автор пам’ятного знаку  Т. Г. Шевченку в селі Келеберда, яка нагороджена орденом Святої Анни за написання ікон, член спілки поетів «Зорянка» м. Канева, лауреат премії  ім. Олеся Кобця, світла, щира людина, з посмішкою на вустах та безліччю барвистих ідей для наступного полотна Галина Володимирівна Морозова. Твори  художниці знаходяться в колекціях багатьох музеїв України (Канів, Київ, Львів, Черкаси…), а також у приватних колекціях України, Великобританії, Канади, Польщі, Росії, Словаччини, США. Аби із цікавими і оригінальними роботами познайомилося якомога більше учнів, викладачів та батьків, їх розмістили на другому поверсі закладу. Тож ще до офіційної презентації чимало шанувальників мистецтва встигло познайомитися із виставкою. За словами Ольги Максимівни, полотна пані Галини – це справжні портрети Землі.  ЇЇ композиції приваблюють блиском фантазії та майстерністю виконання. Відвідувачів вразила серія творів "Українське село», у яких збережена пам’ять про життя української хати від Тараса до сьогодення.

Зустріч була змістовною та цікавою. До пошукової інформаційної роботи долучилися учні 6(10) - Б з класним керівником Мізіною С.П.. Вони підібрали цікавий біографічний матеріал, написали сценарій та створили власну презентацію. Ведучими дійства були Журба Б., Кравченко М, Левкович Є, Бондаренко О., Піскун К. Зустріч розпочалася із запального українського гопака у виконанні Ярошенко І. та Погороднього Е. На екрані діти та викладачі могли ознайомитися з витворами мистецтва, виконаними у різних техніках. Із устучнів Ющенко С., Козленко В., Бєлова О., Зайця О., Яременка В., Слаутинської Л. прозвучали вірші, написані самою художницею. У виконанні учениць Мутило В., Борисевич М., Нестеренко О., Бобровіцької В. Лунали пісні, на поезії Галини Морозової із дитячої збірки «Колискові мальованки».  Майстриня із задоволенням відповіла на запитання учнів, і за найцікавіше  вручила  книжку з автографом. Діти уважно слухали виступ Лохової О.Н., яка під враженнями від полотен створила ряд власних поезій до сюжетів картин.  З цими віршами познайомили аудиторію Музичук А., Плугова А., Ворон Є., Мехед А., Дідківський В. До завершальної частини зустрічі залучили усіх присутніх. І дорослі, і діти, загадавши бажання, надкусили по шматочку запашного яблука, аби бажане здійснилося. Також учасники дійства створили штучні деревця бажань, на які кожен міг наклеїти паперові яблучка з побажаннями. Кульмінацією зустрічі стало створення картини «Птаха щастя» для гімназії під керівництвом прекрасної художниці Галини Морозової.  Адже за словами митця, хто доторкнеться до дивоптаха, той буде щасливим та матиме успіх у всіх починаннях. Від директора Ольги Максимівни прозвучали щирі слова захоплення Галині Володимирівні, а на знак вдячності було подаровано ляльку-мотанку, виготовлену учнями гімназії. Від художниці діти отримали магніти та книжки з автографами.

Ще декілька тижнів картини Галини Морозової будуть знаходитися в приміщенні гімназії. Запрошуємо всіх до нас на порцію естетичної насолоди.

Мізіна С.П.,

викладач української мови та літератури,

старший викладач

Броварської гімназії ім.С.І.Олійника